به روز رسانی برند ورسان

به روز رسانی برند ویرا تدبیر ورسان

گروه فن آوری ویرا تدبیر ورسان فعالیت خود را از سال ۱۳۹۱ با کسب مجوزهای شورای عالی انفورماتیک کشور، نظام صنفی رایانه ای کشور و اتحادیه صنفی رایانه ای کشور با هدف ارایه‌ی خدمات تأمین، توزیع و پشتیبانی تجهیزات زیرساختی در صنعت فناوری اطلاعات (IT) کشور فعالیت خود را آغاز نمود. فعالیت‌های این مجموعه از همان ابتدای تاسیس، به‌طور خاص بر روی تأمین مجموعه کاملی از برندهای نام آشنای مورد نیاز فعالین حوزه فناوری اطلاعات متمرکز بوده و کسب مجوزهای لازمه در زمینه واردات سبب گردیده که در سبد فروش این مجموعه برندهای همچون UtelMikroTikTendaRapiton را بتوان مشاهده نمود.

توزیع سازمان یافته و ارایه مجموعه کاملی از خدمات در پشتیبانی سبب خوشنامی و همکاری طولانی مدت فعالین در بازار فناوری اطلاعات کشور با ورسان گردیده است. اعتماد شما همواره از افتخارت ما در ورسان بوده و ما در ورسان برآنیم تا دامنه تأمین خدمات و محصولات را روز به روز گسترش داده و با ارائه همزمان مجموعه کاملی از خدمات پشتیبانی بتوانیم پاسخگوی اعتماد شما باشیم. هم‌اکنون، گروه ورسان به‌عنوان اولین و تنها ارایه‌کننده‌ی برندهای Tenda در حوزه اکتیو شبکه و Rapiton در حوزه پسیو شبکه در کشور، سهم بزرگی از نیازهای حوزه فناوری اطلاعات کشور را چه در میان کاربران خانگی و چه در میان شرکت‌ها و سازمان‌ها به خود اختصاص داده است.

به گونه‌ای که بیش از چندین هزار نفر از کاربران خانگی و بیش از ۱۰۰ مجموعه از شرکت‌ها و سازمان‌ها در سراسر کشور از محصولات و خدمات ارایه شده توسط ورسان بهره می‌گیرند، که این تعداد به همراه استفاده کننده از دیگر خدمات ورسان در قالب همکاری مشترک در تامین و پشتیبانی ورسان را به نامی شناخته شده و قابل اطمینان در میان شرکت‌های ارائه دهنده‌ی خدمات فناوری اطلاعات در کشور تبدیل کرده است. مدیران و کارکنان ورسان در تلاش برای خلق ایده‌ها و خدمات نوین هرگز از پا ننشسته‌اند و با تلاشی شبانه‌روزی در اندیشه‌ی دست‌یابی به نام و جایگاهی بالاتر در بازار و در نهایت دست‌یابی به رضایت و خوشنودی مشتریان هستند.

پروژه هویت سازمانی مجموعه ورسان شامل ساختار برند (لوگو-لوگوتایپ)، انتخاب رنگ سازمانی (نارنجی) و کلیه اوراق اداری و موارد محیطی در فضای داخلی و خارجی مجموعه بوده است. در طراحی مجدد کلیه ارزش هایی سازمانی مجموعه و حوزه  فعالیتی مجموعه (فناوری اطلاعات) در ساختار طرح پیاده گردیده است.

در ادامه این به روزرسانی کلیه طرح های گرافیکی برای تبلیغات این مجموعه شامل کاتالوگ، فلایر، بروشور، تراکت تبلیغاتی، بیلبورد، تابلو شهری و.. طراحی مجدد و اجرا گردیده است. در کلیه موارد اجراشده مجموعه هدف نوآوری با تکیه بر ارزش های مد نظر در به روزرسانی برند قابل مشاهده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *