برند جدید یوتل – Utel

برند جدید یوتل – Utel

شرکت خدمات مخابراتی ارگ (مجموعه ارگ جدید بم) با بیش از ۲۰ سابقه در حوزه تجهیزات مخابراتی با هدف توسعه روترها و سیستم‌های بی‌سیم ISP تأسیس شد. مهمترین محصول این شرکت مودم های ADSL با برند تجاری Utel است. مودم های تولید شده توسط شرکت خدمات ارگ به عنوان اولین مودم تولید داخل ایران در تلاش برای رقابت با نمونه های مشابه خارجی بوده، محصولات تولیدی این شرکت موفق به اخذ گواهی تایید نمونه از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گردیده است.

ورسان به منظور حمایت از تولید ملی اقدام به توزیع محصولات برند Utel بازار فناوری اطلاعات کشور نموده که این محصولات دارای ۳ سال گارانتی و ۲ سال گارانتی تعویض ورسان می باشد. شرکت ورسان به عنوان نمایندهاین برند در ایران، تلاش نموده تا مفهوم کیفیت و خدمات پس از فروش را همزمان به بازار آی-تی کشور بیفزاید.

محصولات تولیدی توسط شرکت مخابرات ارگ دارای برند تجاری یوتل بوده که شامل انواع مودم های ADSL, VDSL, GPON با به روزترین استانداردهای کیفیتی تولید و قابل رقابت با کلیه نمونه های خارجی در بازار آی تی کشور می باشد.

ورسان با گارانتی ۳ ساله و ۲ سال گارانتی تعویض بی قید و شرط ویژه محصولات برند U.Tel تلاش نموده تا پاسخی شایسته به اعتماد شما همراهان همیشگی ورسان در زمینه کیفیت و کمیت خدمات فروش را ارایه نماید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *