ورسان همواره تلاش نموده که راتباط متقابل و پیوسته ای بین مفهوم کیفیت بالای ارایه خدمات و پاسخگویی در خدمات پس از فروش را بر قرار نماید. ورسان با توجه به نوع محصول و قوانین پشیبانی ارایه شده از سوی برند اصلی برای محصولات شرایط و قوانین گارانتی محصولات را تعیین نموده است. آگاهی کامل از شرایط شرایط عمومی گارانتی محصولات و شرایط ابطال گارنتی می توان راهگشای مفیدی در بهره مندی از خدمات پشتیبانی محصولات بوده و زمینه تعامل سازنده را فراهم نماید.

شرایط عمومی گارانتی

در زمان خرید دستگاه با ارسال سریال کالا از طریق پیامک به شماره ۲۰۸ ۸۰۰ ۳۰۰۰ از صحت و مدت باقی مانده گارانتی دستگاه اطمینان حاصل فرمایید.

زمان شروع خدمات گارانتی از تاریخ توزیع در شبکه فروش ورسان می باشد.

در زمان بروز اشکالات احتمالی برای صرفه جویی در وقت و هزینه خود ابتدا با کارشناسان پشتیبانی ورسان به شماره ۸۸۲۲۷۰۸۸ تماس حاصل فرمایید.

در صورت عدم رفع مشکل به صورت تلفنی دستگاه به نمایندگی ورسان در شهر خود تحویل نمایید تا مراحل رفع اشکال و یا تعوض کالا در اسرع وقت صورت گیرد.

توجه داشته باشید هزینه ارسال و بازگشت کالا تا محل نمایندگی و یا شرکت ورسان برعهده مشتری می باشد.

قطعات جانبی دستگاه از قبیل: آداپتور، باطری، آنتن ، کابل، اسپلیتر و … شامل گارانتی نمی باشند.

در زمان ارسال کالا به بخش پشتیبانی کارتن و متعلقات دستگاه نیز باید به صورت کامل ارسال شود.

نحوه ارائه خدمات گارانتی شامل: تعمیر و یا تعویض کالا منوط به نظر کارشناسان فنی ورسان می باشد.

در صورت نیاز به تعویض کالا و موجود نبودن همان مدل، تعویض با کالای مشابه  صورت خواهد گرفت و در صورت اختلاف بهای کالا هزینه آن دریافت می گردد.

شرایط ابطال گارانتی

پایان مدت خدمات گارانتی

هرگونه صدمه فیزیکی، نوسان برق، آتش سوزی، نفوذ مایعات، تخریب عمدی، مواد شیمیایی، عدم استفاده از سیستم ارت (زمین)، عدم استفاده از UPS.

حذف و یا مخدوش شدن برچسب سریال دستگاه

باز شدن و یا تعمییر دستگاه خارج از مرکز گارانتی ورسان

استفاده ناصحیح از دستگاه و یا بروز نوسان الکتریکی

شرایط گارانتی نظام صنفی

ورسان به عنوان عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، علاوه بر شرایط درج شده در گارانتی محصولات از شرایط عمومی ضمانت کالای واردانی که توسط سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور به هدف حمایت از حقوق مصرف کنندگان و ایجاد یک تعامل سازنده با مشتریان این مجموعه تبعیت نموده و سعی نموده با ارایه یک گارانتی معتبر و پاسخگو هموراه زمینه رضایتمندی، اعتماد و خوشنامی را برای این مجموعه به همراه آورد. مطالعه کامل شرایط عمومی ضمانت کالای واردانی که توسط سازمان نظام صنفی رایانه ای وضع گردیده می تواند شما همراه گرامی را در آگاهی کامل از شرایط گارانتی محصولات ارایه شده راهنمایی نماید.