برند اکتیو شبکه یوتل - Utel

شرکت خدمات مخابراتی ارگ (مجموعه ارگ جدید بم) با بیش از ۲۰ سابقه در حوزه تجهیزات مخابراتی با هدف توسعه روترها و سیستم‌های بی‌سیم ISP تأسیس شد. مهمترین محصول این شرکت مودم های ADSL با برند تجاری Utel است. مودم های تولید شده توسط شرکت خدمات ارگ به عنوان اولین مودم تولید داخل ایران در تلاش برای رقابت با نمونه های مشابه خارجی بوده، محصولات تولیدی این شرکت موفق به اخذ گواهی و استانداردهای از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گردیده است. ورسان به منظور حمایت از تولید ملی اقدام به توزیع محصولات برند Utel بازار فناوری اطلاعات کشور نموده که این محصولات دارای گارانتی ویژه ورسان و  گارانتی تعویض بی قید و شرط ورسان می باشد.

ویرا تدبیر ورسان 

با گارانتی سه ساله محصولات برند یوتل تلاش نموده تا مجموعه کاملی از محصولات این برند را با پشتیبانی کامل را به بازار فناوری اطلاعات ایران افزوده و شما رابه مشاهده مجموعه کامل محصولات ارایه شده توسط ورسان از  این برند دعوت می نماییم.

محصولات یوتل

مودم های ADSL  

مودم یکی از ابزارهای رایانه‌ای است که برای اتصال کاربر به اینترنت از راه خطوط گوناگون مخابراتی استفاده می‌شود. مودم همانند هر دستگاه دیگری در انواع مختلفی عرضه می‌شوند و هرکدام به فناوری‌هایی مجهز شده‌اند و بنا بر این فناوری‌هایی که تجهیز شده‌اند کاربری خاصی دارند؛ بنابراین بهتر است قبل از خرید موارد مصارف خود را مشخص کنیم تا بتوانیم در بین محصولات متنوع گزینه‌‌های مناسب را فیلتر و انتخاب کنیم. مودم روتر یوتل با قابلیت برقراری ارتباط با بستر اینترنت تا سرعت ۱۴ مگابیت در ثانیه جهت دانلود اطلاعات و آپلود با سرعت ۲ مگابیت در ثانیه را برای کاربران فراهم نماید. همچنین به علت پشتیبانی از استاندارد بی سیم N ، توانایی ایجاد شبکه WiFi با سرعت انتقال اطلاعات تا ۳۰۰ مگا بایت در ثانیه را دارد. یک درگاه تلفن RJ11 و چهار درگاه اتصال شبکه ( RJ45 ) و یک درگاه USB-2 می باشد، که امکان اتصال دانگل ۳G و به اشتراک گذاری حافظه جانبی را فراهم می آورد.

 

مودم های VDSL

مودم های VDSL از تکنولوژی (DSL (Digital Subscriber Line)  که توانایی انتقال دیتا را بر روی خطوط تلفن را دارد استفاده می‌کند. در تکنولوژی  VDSL نیز سرعت انتقال دیتا به صورت نامتقارن است که تا ۵۵Mbps Download و تا ۳Mbps Upload سرعت در اختیار مصرف کننده قرار می دهد مودم  VDSLاز محصولات یوتل ساخت ایران مناسب برای استفاده کاربران حرفه ای خانگی طراحی و تولید شده است. مودم V304 یوتل سرویس های سه گانه انتقال ویدیو ، اطلاعات و صوت را با بهره گیری از استاندارد های VDSL2 و پروتکل SIP میسر می سازد. ، همچنین این دستگاه ارائه اینترنت داده و ویدیو با سرعت ۱۰۰ مگا بایت بر ثانیه و پورت تلفن FXS ( وویس ) را برای کاربران میسر می سازد. مودم روتر V304 یوتل دارای ۴ پورت شبکه با سرعت های ۱۰۰ و ۱۰۰۰ مگا بیت بر ثانیه را دارا می باشد.

مودم های GPON  

در مودم های GPON از تکنولوژی  PON – Passive Optical Network  یا همان فیبر نوری جهت اتقال دیتا استفاده می شود که سرعت چندین برابر تکنولوژی DSL را برای مصرف کننده فراهم می سازد. مودم GPON  از محصولات یوتل ساخت ایران مناسب برای استفاده کاربران حرفه ای خانگی طراحی و تولید شده است. مودم GPON یوتل سرویس های سه گانه انتقال ویدیو ، اطلاعات و صوت را با بهره گیری از استاندارد های VDSL2 و پروتکل SIP میسر می سازد. ، همچنین این دستگاه ارائه اینترنت داده و ویدیو با سرعت ۱۰۰ مگا بایت بر ثانیه و پورت تلفن FXS ( وویس ) را برای کاربران میسر می سازد. مودم GPON  یوتل دارای ۴ پورت شبکه با سرعت های ۱۰۰ و ۱۰۰۰ مگا بیت بر ثانیه می باشد.