ورسان به عنوان نماینده رسمی تجهیزات شبکه اکتیو و پسیو شبکه برندهای یوتل، تندا، رپیتون، میکروتیک همواره تلاش نموده که راتباط متقابل و پیوسته ای بین مفهوم کیفیت بالای ارایه خدمات و پاسخگویی در خدمات پس از فروش را بر قرار نماید. ورسان با توجه به نوع محصول و قوانین پشیبانی ارایه شده از سوی برند اصلی برای محصولات برند یوتل ۳ سال گارانتی و ۲ سال گارانتی تعویض بی قید وشرط، برند تندا ۳ سال گارانتی، برند رپیتون ۱ سال و برند میکروتیک ۱ سال گارانتی متعهد و پاسخگو را ارایه می نماید.

بررسی گارانتی با سریال کالا

سامانه گارانتی محصول ورسان ، بر مبنای شماره سریال کالای مندرج در  برچسب پشت دستگاه اطلاعات مدت زمان باقی مانده از گارانتی را نمایش داده و این اطلاعات از طریق پیامک نیز ارسال می گردد.

به منظور بررسی اعتبار گارانتی در بخش سریال کالا، شماره سریال کالا و در بخش شماره همراه، شماره تماس جهت ارسال اطلاعات گارانتی از طریق پیامک را وارد نمایید.

کاربر گرامی

شماره همراه وارد شده در سامانه صرفا برای اطلاع رسانی در زمینه مدت زمان خدمات گارانتی محصولی که سریال آن وارد گردیده، استفاده می گردد.

 

لیبل گارانتی محصولات

ورسان به عنوان تأمین کننده تجهیزات شبکه اکتیو و پسیو شبکه برندهای یوتل، تندا، رپیتون، میکروتیک با نصب لیبل های گارانتی اختصاصی بر روی جعبه محصولات، تلاش نموده تا اطمینان لازم را برای مشتریان در بازار فراهم نموده، محصولات فاقد لیبل و یا دراری لیبل مخدوش شامل گارانتی ورسان نمی گردد. در ادامه نمونه این لیبل ها  ارایه گردیده است.

لیبل گارانتی ۳ ساله

ورسان برای اطمینال شما همراهان از گارانتی محصول خریداری شده بر روی جعبه محصولات نصب گردیده و این لیبل برای اصالت گارانتی ورسان و برای برندهای یوتل و تندا ارایه می گردد.

لیبل گارانتی ۱ ساله

ورسان برای اطمینال شما همراهان از گارانتی محصول خریداری شده بر روی جعبه محصولات نصب گردیده و این لیبل برای اصالت گارانتی ورسان و برای برندهای رپیتون و میکروتیک ارایه می گردد.